O nas

FORUM dialog plus zostało założone przez Małgorzatę Najgebauer i Andrzeja Godlewskiego w 2018 roku i stało się miejscem dyskusji, dialogu róznych grup politycznych i eksperckich w celu szukania kompromisu i rozwiązań dla budowania demokratycznych wartości.

Założyciele:

MAŁGORZATA NAJGEBAUER

wydawca, menedżer, producent telewizyjny

Od 25 lat w branży medialnej. zarządzała dużymi projektami, prowadziła czasopisma m.in. jako Prezes „Zwierciadła” w latach 2008-2010, producent dla telewizji publicznej i  partner dla międzynarodowego portalu geopolitycznego GIS.

Od 2018 roku Prezes FORUM Dialog+

ANDRZEJ GODLEWSKI

(ur.  12 lutego(ur.  12 lutego  1970(ur.  12 lutego  1970 , zm.  7 czerwca(ur.  12 lutego  1970 , zm.  7 czerwca  2019 ) – polski dziennikarz prasowy, menedżer telewizyjny, publicysta radiowy. Od 2011 do 2016 zastępca redaktora naczelnego TVP1 odpowiedzialny za audycje publicystyczne i społeczne.

Współpracujący:

fot. Marek Szczepański

MARCIN ANTOSIEWICZ

dziennikarz, politolog, wykładowca akademicki

Studiował nauki polityczne na uniwersytetach w Warszawie, Krakowie i szwajcarskim Fryburgu.
15 lat spędził w mediach publicznych, m.in. jako reporter „Wiadomości” TVP1 i „Panoramy” TVP2. Był korespondentem TVP w Londynie i Berlinie. Pracował także w Deutsche Welle, The Sun i Telewizji WP. Relacjonował wiele międzynarodowych wydarzeń w Europie i na świecie, w tym trzęsienie ziemi w Nepalu, czy ataki terrorystyczne w Tunezji, Turcji, Egipcie. 
Od października 2017 roku uczy studentów dziennikarstwa na Uczelni Vistula i Uniwersytecie Warszawskim. Pisze dla „Newsweeka”, „Forbes Women” i magazynu „Press”, newsweek.pl, forbes.pl. 
Od 2019 roku prowadzi debaty Forum Dialog Plus im. Andrzeja Godlewskiego. 
Mieszkał w Warszawie, Krakowie, Londynie, Berlinie, Kolonii, Bonn i szwajcarskim Fryburgu.
Mówi po angielsku, niemiecku i francusku. Rozumie po rosyjsku i uczy się chińskiego. 
Jest zapalonym tenisistą i początkującym wegetarianinem (jesień 2019).